E-pasts: r21vs@riga.lv     Tālrunis: +371 6737 1041    
        Aktualitātes         Skola šodien         Mācību process         Projekti         Interešu izglītība         Par skolu    


Mācību process
Mācību process > Mācību sasniegumi
Mācību sasniegumi



  2023./2024.mācību gads
Apsveicam!!!

3.b klases skolēns RUSLANS ZAHAROVS ieguvis 2.vietu starptautiskā matemātikas konkursā PANGEA 2024.

Skolēnu sagatavoja Tatjana Vaļejeva

6.b klases skolēns ANTONS MAZURS ieguvis 1.vietu, starptautiskā matemātikas konkursā PANGEA 2024.

Skolēnu sagatavoja Jeļena Petrova

5.b klases skolēns FJODORS ČEBOTARSKIS ieguvis 1.vietu starptautiskā matemātikas konkursā PANGEA 2024.

Skolēnu sagatavoja Tatjana Blohina




Apsveicam!!!

11.klases skolniece SOFIJA POLICĀNE , 12.b klases skolnieces LĪNA PIRCHALAIŠVILI, ALISA MIHAILOVA ieguvušas III pakāpi Latvijas skolēnu 48.zinātniskās pētniecības darbu konferences 2.posmā (reģionālā konferencē)

Skolnieces sagatavoja Irina Striževska, Ņikita Mullers un mūsu skolas absolvente Marina Romanova.




Apsveicam!!!

12.B klases skolniece LĪNA PIRCHALAIŠVIL ieguva 1.vietu Rīgas 40.vidusskolas konkursā krievu valodā un literatūrā.

12.A klases skolniece ADELIJA ASTAHOVA šajā konkursā ieguva Atzinību.

Skolnieces sagatavoja Valērija Odinajeva.




Apsveicam!!!

6.a klases skolniece SOFIA LUHOVA ieguva atzinību Rīgas valstspilsētas pašvaldības matemātikas 74. olimpiādes 2. posmā.

Skolnieci sagatavoja Jeļena Petrova.




Apsveicam!!!

9.a klases skolēns LAVRENTIJS SOTČENKO ieguva 3.vietu Rīgas valstspilsētas pašvaldības informātikas (programmēšanas) 37. olimpiādes 2. posmā.

Skolēnu sagatavoja Jeļena Kozello.



Ar prieku paziņojam, ka Rīgas 21. vidusskola 2023./2024. mācību gada I semestrī ir bijusi viena no aktīvākajām izglītības iestādēm portālā Uzdevumi.lv! Paldies par Jūsu skolotāju un skolēnu aktivitāti, sasniegtajiem rezultātiem un atbalstu, ko sniedzat digitāliem mācību līdzekļiem!

Uzdevumi.lv




Apsveicam!!!

9.A klases skolēns LAVRENTIJS SOTČENKO ieguva atzinību Rīgas valstspilsētas bioloģijas 46. olimpiādes 2. posmā.Skolēnu sagatavoja Svetlana Fazilzjanova.

12.b klases skolniece LĪNA PIRCHALAIŠVILI ieguva 3.vietu Rīgas valstspilsētas bioloģijas 46. olimpiādes 2. posmā.Skolnieci sagatavoja Svetlana Fazilzjanova.




Apsveicam!!!

Rīgas valstspilsētas krievu valodas 52. olimpiādes 2. posmā 9.a klases skolēns LAVRENTIJS SOTČENKO ieguva 3.vietu. Skolēnu sagatavoja Valērija Odinajeva.

Rīgas valstspilsētas krievu valodas 52. olimpiādes 2. posmā 12.b klases skolniece ANNELE SUHARJANTO ieguva 3.vietu. Skolnieci sagatavoja Valērija Odinajeva.




Apsveicam!!!

Rīgas valstspilsētas pašvaldības angļu valodas 53. olimpiādes 2. posmā:

6.b klases skolniece ALENA MARETSKAYA ieguva 3.vietu. Skolnieci sagatavoja Svetlana Deņisova.

11.klases skolniece KSENIJA BARANOVA ieguva atzinību. Skolnieci sagatavoja Žanna Buivide - Moskovkina.




Apsveicam!!!

Priecājamies par mūsu skolas izglītojamo panākumiem Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātajā matemātikas konkursā 3.klasei:

3.a klases skolēns Konstantīns Trofimovs ieguvis 2.vietu. Skolēnu sagatavoja Marina Čurnasova.

3.b klases skolēns Zahars Afanasjevs ieguvis atzinību. Skolēnu sagatavoja Tatjana Vaļejeva.

  2022./2023.mācību gads
Apsveicam!

Tatjanas dienas konkursa nominācijā "Labākais rokraksts" mūsu skolēni ieguva:

Deniss Safonovs 3.a - 2.vieta;

Daniils Katajevs 3.a - 3.vieta.

Skolēnu sagatavoja Marina Čurnasova.

Veronika Kulačkovska 9.a - 3.vieta;

Marija Kļešņina 11.a - 3.vieta.

Skolēnu sagatavoja Valērija Odinajeva.




Apsveicam!

Mūsu laureāti Rīgas 7. – 9. klašu skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē:

2.vieta - Veronikai Odinajevai 9.a Skolēnu sagatavoja Irina Striževska

Atzinība - Artemijam Zasjadko 9.a Skolēnu sagatavoja Alla Zaharova




Apsveicam!

11.a klases skolniece Adelija Astahova ieguva 3.vietu Rīgas 40.vidusskolas 1.atklātajā krievu valodas un literatūras konkursā.

Skolēnu sagatavoja Valērija Odinajeva




Apsveicam!

4.b klases skolēns FJODORS ČEBOTARSKIS vislatvijas Uzdevumi.lv matemātikas konkursā ieguvis 2.vietu.

Skolēnu sagatavoja Tatjana Blohina




Apsveicam!

11.b klases skolēns EDGARS TREIGUTS ieguvis 3.pakāpi Skolēnu ZPD Rīgas un Rīgas reģiona konferencē.

Skolēnu sagatavoja Irina Striževska




Apsveicam!

11.b klases skolēns EDGARS TREIGUTS ieguvis 3.vietu Rīgas valstspilsētas ģeogrāfijas olimpiādē.

Skolēnu sagatavoja Ņikita Mullers




Apsveicam!

9. februārī mūsu skolā notika kārtējais publiskās runas konkurss, kurā piedalījās 8.-12. klašu skolēni. Žūrijas pārstāvji klausījās uzstāšanos trīs valodās. Konkursa tēma ‘’Profesiju izvēles izaicinājumi’’.

Skolēni bija nopietni gatavojušies konkursam, tēma bija izstrādāta, daudziem skolēniem bija oriģināls redzējums par šo tēmu. Tika attīstītas skolēnu radošās spējas, uzstāšanās prasme.

Apsveicam šī gada konkursa uzvarētājus!




Apsveicam!

9.a klases skolniece Veronika Odinajeva ieguva 3.vietu Rīgas valstspilsētas ķīmijas olimpiādē.

Skolnieci sagatavoja M.Fjodorova un atbalstītāju komanda




Apsveicam!

9.a klases skolniece Veronika Odinajeva ieguva atzinību Rīgas valstspilsētas vēstures olimpiādē.

Skolnieci sagatavoja Alisa Cvetkova.




Apsveicam!

9.a klases skolēns Iļja Tutovs ieguvis 3.vietu Rīgas valstspilsētas bioloģijas olimpiādē.

Skolēnu sagatavoja Svetlana Fazilzjanova.




Apsveicam!

11.a klases skolēns Jurijs Jeļutins ieguvis atzinību Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē.

Skolēnu sagatavoja Žanna Buivide-Moskovkina.




Apsveicam!

3.a klases skolēns Daniil Kataev ieguvis atzinību Rīgas 40.vidusskolas 4.atklātajā matemātikas konkursā 3.klasei.

Skolēnu sagatavoja M.Čurnasova.

  2021./2022.mācību gads
Apsveicam!

Rīgas vispārējās izglītības iestāžu 7.–9. klašu skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencēs dalībniekus un uzvarētājus:

Matemātikas mācību satura sekcijā:

  • Rīgas 21.vidusskolas skolnieci Veroniku Odinajevu par iegūto 1.vietu!

Dabaszinātņu un tehnoloģiju mācību satura sekcijā:

  • Rīgas 21.vidusskolas skolnieci Ņiku Zaharova par iegūto 1.vietu,
  • Rīgas 21.vidusskolas skolnieku Stefanu Tkačenko par iegūto 2.vietu,
  • Rīgas 21.vidusskolas skolnieci Mariju Elizabeti Mišurovu par iegūto 2.vietu!

Izteicam pateicību skolēnu zinātniskās pētniecības darbu vadītājiem Ludmilai Abramovai, Karinai Kalerijai Kostrjukovai, Irinai Striževskai par darbu ar talantīgajiem skolēniem!




Apsveicam!

9.b klases skolniece Alīna Šarkovska ieguva 3.vietu Rīgas valstspilsētas bioloģijas 9.-12. klašu 44.olimpiādē.

Skolēnu sagatavoja Svetlana Fazilzjanova.




Apsveicam!

Apsveicam kaligrāfijās konkursa uzvarētājus!

Nominācija “Labākais rokraksts”

  • 1.vieta Deniss Safonovs, Rīgas 21.vidusskola, 2.a (skolotāja Marina Čurnasova)
  • 1.vieta Eva Patrīcija Moravska, Rīgas 21.vidusskola, 9.a (skolotāja Valērija Odinajeva)
  • 2.vieta Veronika Kulačkovska, Rīgas 21.vidusskola, 8.a (skolotāja Valērija Odinajeva)



Apsveicam!

Apsveicam skolēnus, kuri piedalījās angļu valodas konkursā "Singlish": Evelīnu Bisenieci 4.a un Gordeju Zasjadko 4.a, un viņu skolotāju Olgu Baštovaju.




Apsveicam!

Apsveicam 12.b klases skolēnu Rodionu Bušurovu par ieguto atzinību Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē.

Skolēnu sagatavoja skolotāja Alla Zaharova.




Apsveicam!

Apsveicam 9.a klases skolnieci Ņiku Zaharovu par iegūto 1.vietu Starptautiskajā ZPD konkursā.

Skolnieci sagatavoja skolotāja Karina Kalerija Kostrjukova.




Apsveicam!

Apsveicam 7.a klases skolēnu Lavrentiju Sotčenko par iegūto atzinību Rīgas pilsētas un Pierīgas latviešu valodas (izglītības iestādēm, ka īsteno mazākumtautību izglītības programmu) 38. olimpiādes 2. posmā.

Skolēnu sagatavoja skolotāja Viola Lapoška.

  2020./2021.mācību gads

Apsveicam!

Apsveicam kaligrāfijās konkursa uzvarētājus!

Nominācija “Labākais rokraksts”

1.vieta Deniss Safonovs, Rīgas 21.vidusskola, 1.a (skolotāja Marina Čurnasova)

1.vieta Nadežda Ļevašova, Rīgas 21.vidusskola, 12.b (skolotāja Valērija Odinajeva)

3.vieta Nikola Alisa Lihovska, Rīgas 21.vidusskola, 9.b (skolotāja Valērija Odinajeva)




Apsveicam!

Apsveicam mūsu skolēnus un skolotājus ar teicamiem rezultātiem 7.-9.klašu ZPD konferencē:

2.vieta Veronika Odinajeva 7.a "Drošības pasākumu pamatotība sākumskolā Covid-19 laikā"

3.vieta Ņika Zaharova 8.a "Eko – trauki no graudaugiem"

3.vieta Anna Žirnova, Marija Amaija Hansena 8.a "Latviešu vārdi 20.gadsimta leļlu ražošanas vēsturē"

Atzinība Jeļizaveta Safonova 7.a "Biomasa kā biogāzes iegūšanas avots"

Skolotājas Irina Striževska un Karina Kalerija Kostrjukova




Apsveicam!

DIPLOMS labākajam no labākajiem Rīgas 21. vidusskolas 2. klases skolēns Fjodors Čebotarskis ieguvis 1. vietu skolā un 1.vietu Latvijā Matemātikas konkursa „Ķengurs-2021”

DIPLOMS labākajam no labākajiem Rīgas 21. vidusskolas 4. klases skolēns Iļja Deņisovs ieguvis 1. vietu skolā un 1.vietu Latvijā Matemātikas konkursa „Ķengurs-2021”

DIPLOMS labākajam no labākajiem Rīgas 21. vidusskolas 7. klases skolniece Jeļizaveta Safonova ieguvis 1. vietu skolā un 19. vietu Latvijā Matemātikas konkursa „Ķengurs-2021”




Apsveicam!

DIPLOMS Rīgas 21. vidusskolas 12.b klases skolēns Leonid Rozanov ieguvis III PAKAPI par izstrādāto zinātniski pētniecisko darbu sociālo zinātņu nozaru grupas sekcijā EKONOMIKA UN UZŅEMEIDARBĪBA.

DIPLOMS Rīgas 21. vidusskolas 11.b klases skolniece Marina Pogodina ieguva III PAKAPI par izstrādāto zinātniski pētniecisko darbu lauksaimniecības, meža un veterināro zinātņu nozaru grupas sekcijā LAUKSAIMNIECĪBAS UN VETERINĀRĀS ZINĀTNES.

PATEICĪBA Rīgas 21. vidusskolas skolotājiem Karinai Kalerijai Kostrjukovai un Oksanai Daņiļenko par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu ZPD.

DIPLOMS Rīgas 21. vidusskolas 11.b klases skolniecei Marinai Pogodinai par 2.vietu Starptautiskajā konferencē.

DIPLOMS Rīgas 21. vidusskolas 12.b klases skolniece Inna Zaharova ieguva 3.vietu Starptautiskajā konferencē.

PATEICĪBA Rīgas 21. vidusskolas ķīmijas skolotājai Karinai Kalerijai Kostrjukovai par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu starptautiskai konferencei.

PATEICĪBA un SERTIFIKATS angļu valodas skolotājai Allai Zaharovai par piedalīšanos Debašu Līderu skolas aktivitātes.

PATEICĪBA un SERTIFIKATS 12.klases skolniecei Polinai Praisai par piedalīšanos Debašu Līderu skolas aktivitātes.




Apsveicam!

DIPLOMS Rīgas 21.vidusskolas 9.b klases skolēnam Nikitai Safonovam par 1.vietu krievu valodas un literatūras 33.atklātās tiešsaistes olimpiādes valsts posmā (skolotāja Valērija Odinajeva)





Neskatoties uz to, ka COVID-19 dēļ mācības notiek attālināti, mūsu skolā 8.-12. klašu skolēniem tika organizēts tradicionālais publiskās runas konkurss. Šī gada konkursa tēma ‘’Manas Latvijas seja’’.

Lai arī konkurss bija organizēts attālināti, skolēnu atsaucība bija liela. Runas tika sagatavotas 4. valodās: latviešu, krievu, angļu, vācu. Kopā žūrijas komisija noklausījās 26 skolēnu uzstāšanos. Skolēnu runas visās valodās bija pārdomātas, pārliecinošas un interesantas. Vislabākās emocijas guva gan skolēni, gan žūrijas komisija.

Mēs visi ceram, ka nākamajā gadā varēsim klausīties mūsu skolēnu uzstāšanos klātienē!

Paldies žūrijas komisijai! Uz tikšanos nākamajā gadā!

DIPLOMS par I vietu publiskās runas konkursā ‘’Manas Latvijas seja’’ Polinai Praisai(12.b), Aļonai Kuzņecovai(12.b), Aleksandrai Karpovai(11.b), Adelijai Astahovai(9.a), Alinai Šarkovskai(8.b).

DIPLOMS par II vietu publiskās runas konkursā ‘’Manas Latvijas seja’’ Nadeždai Ļevašovai(12.b), Innokentijam Jevgrafam Vitjugovam(11.b), Alisai Mihailovai(9.a), Sofijai Romanovskai(8.a).

DIPLOMS par III vietu publiskās runas konkursā ‘’Manas Latvijas seja’’ Anastasijai Aļekseičevai(10.), Robertam Titovam(9.a), Sofijai Ļošajai(9.a).




Apsveicam!

DIPLOMS Rīgas 21. vidusskolas 12.b skolniecei Innai Zaharovai par 1.vietu skolēnu ZPD III starptautiskajā izglītības konkursa "Research START 2020/2021”

DIPLOMS Rīgas 21. vidusskolas skolotājai Karinai Kalerijai Kostrjukovai par veiksmīgu dalību skolēnu ZPD III starptautiskajā izglītības konkursa "Research START 2020/2021”




PATEICĪBA par dalību SIA “Zaļās jostas” organizētāja auduma maisiņu dizaina konkursā “Man pašam savs”.




Apsveicam!

DIPLOMS Rīgas 21.vidusskolas 9.b klases skolēnam Nikitai Safonovam par 3.vietu Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē

PATEICĪBA Rīgas 21. vidusskolas Matemātikas skolotājai Ludmilai Abramovai par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādei




PATEICĪBA

Rīgas 21. vidusskolas skolotājai Karinai Kalerijai Kostrjukovai par veiksmīgu dalību starptautiskajā izglītības akcijā "Pasaules lielākā mācību stunda 2020”




Apsveicam!

DIPLOMS Rīgas 21.vidusskolas 9.b klases skolēnam Nikitai Safonovam par 2.vietu Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē

ATZINĪBA Rīgas 21.vidusskolas 12.b klases skolēnam Leonidam Rozanovam Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē

PATEICĪBA Rīgas 21. vidusskolas Bioloģijas skolotājai Svetlanai Fazilzjanovai par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādei




Apsveicam!

DIPLOMS Rīgas 21. vidusskolas 11. b klases skolēnam Rodionam Bušurovam par 1.vietu Rīgas pilsētas angļu valodas 50. Olimpiādē

DIPLOMS Rīgas 21. vidusskolas 12.b klases skolniecei Polinai Praisai par 3.vietu Rīgas pilsētas angļu valodas 50. Olimpiādē

PATEICĪBA Rīgas 21. vidusskolas Angļu valodas skolotājai Allai Zaharovai par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādei




Izvērtējot visus rezultātus Zoozīļuks, izlēma mūsu skolas čaklajiem zīļu lasītājiem piešķirt Veicināšanas balvu – 50% atlaidi Rīgas Zoodārza vai Zoodārza filiāles “Cīruļi” apmeklējumam.

PATEICĪBA

Rīgas 21.vidusskolas 6.a klasei par aktīvu dalību Zooziļuka organizētajā ozolzīļu vākšanas akcijā Rīgas Zoodārza dzīvniekiem 2020.gadā.



Apsveicam 6.-7. klases skolēnus par veiksmīgu piedalīšanos Latviešu biedrību savienības attālināti organizētajā 6. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursā“ “Es runāju latviski” “ ar moto “Aprīļa pilieni. Māris Čaklais”

Kā arī pateicība latviešu valodas skolotājām Ainai Markovičai un Violai Lapoškai par skolēnu sagatavošanu un 12.b klases skolniecei Innai Zaharovai par filmēšanu!



Latviešu valodas aģentūra >>>
























Atzinība
JEĻIZAVETAI JAŠILOVAI
Par radošu tēmas risinājumu
Rīgas izglītības iestāžu un vizuāli plastiskās mākslas konkursā- labdarības akcijā
Skolotāja ŅINA HOTKEVIČA





Atzinība
ŅIKAI ZAHAROVAI
Par veiksmīgu piedalīšanos Rīgas 40.vidusskolas
4.atklātajā konkursā latviešu valodā 6.klasēm
Skolotāja INTA SAMĪTE





Atzinība
ŅIKAI ZAHAROVAI
Rīgas izglītības iestāžu un vizuāli plastiskās mākslas konkursā- labdarības akcijā
Skolotāja ŅINA HOTKEVIČA





Atzinība
N.ĻEVAŠOVAI, A.KUZŅECOVAI, A.MIHAILOVAI, K.DAŅILOVAI, S.GRIŅOVAI

Par dalību Rīgas 89.vidusskolas mazākumtautību skolu 10.-11.klašu skolēnu
2.latviešu valodas radošajā konkursā RAIBĀ PĒCPUSDIENA
Skolotājas ZANDA TEIBE, INTA SAMĪTE





Sveicam un lepojamies
Rīgas 21.vidusskolas 8.a klases skolniece
MONIKA LAICĀNE ieguva II vietu
Jauno vides pētnieku foruma “Skolēni eksperimentē!” Rīgas atklātajā kārtā
Skolotāja KARINA KOSTRJUKOVA





Sveicam un lepojamies
Rīgas 21.vidusskolas -3. klases skolniece
EVA AMELIJA SAKALO ieguva I vietu
Rīgas 89.vidusskolas mazākumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu latviešu valodas 5.atklātajā konkursā
Skolotāja ŽANNA JAUNZEME



Sveicam un lepojamies

Par dalību Rīgas pilsētas matemātikas 69.olimpiādē 5.-8. klasēm.

II vieta
Rīgas 21.vidusskolas 7.b klases skolnieks
NIKITA SAFONOVS



III vieta
Rīgas 21.vidusskolas 6.b klases skolniece
SOFIJA POLICĀNE


SIRSNĪGI PATEICAMIES

par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā skolotājai

JEĻENAI PETROVAI un LUDMILAI ABRAMOVAI





Sveicam un lepojamies

Par dalību Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātajā konkursā krievu (dzimtā) valodā 2., 4. klasei.
III vieta
Rīgas 21.vidusskolas 4.a klases skolnieks

ALEKSEJS KOLČANOVS



Atzinība
Rīgas 21.vidusskolas 4.a klases skolnieks

LAVRENTIJS SOTČENKO



Atzinība
skolotājai ĻUBOVAI LAVRENOVAI
par audzēkņu veiksmīgu sagatavošanu







Atzinība
Rīgas 21.vidusskolas 4.klases skolniekam

ALANAM DZGOEVAM
Par dalību Rīgas 89.vidusskolas

mazākumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu
latviešu valodas 5.atklātajā konkursā

SIRSNĪGI PATEICAMIES
par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā skolotājai Ž.JAUNZEMEI




















Zvanu saraksts

STUNDA LAIKS
1. stundano 8:10 līdz 8:50
2. stundano 8:55 līdz 9:35
3. stundano 9:45 līdz 10:25
1.-4.kl. pusdienas 15 min.
4. stundano 10:40 līdz 11:20
5.-8.kl. pusdienas 30 min.
5. stundano 11:50 līdz 12:30
9.-12.kl. pusdienas 15 min.
6. stundano 12:45 līdz 13:25
plkst.13.10 - PDG launags 10 min.
7. stundano 13:35 līdz 14:15
8. stundano 14:20 līdz 15:00
9. stundano 15:05 līdz 15:45
10. stundano 15:50 līdz 16:30

Skolas informācijas sistēma

Valsts izglītības satura centrs

Skola 2030

uzdevumi.lv

Mācību mākonis

Programmēšanas apguves programma vispārizglītojošās skolās Latvijā

Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs

Atgriezeniskā saite, kas ved uz rīcību

Atgriezeniskā saite, kas ved uz rīcību













eParaksta uzskates materiāli
        Aktualitātes         Skola šodien         Mācību process         Projekti         Interešu izglītība         Par skolu