E-pasts: r21vs@riga.lv     Tālrunis: +371 6737 1041    
        Aktualitātes         Skola šodien         Mācību process         Projekti         Interešu izglītība         Par skolu    


Aktualitātes
Aktualitātes > Aktuālie pasākumi
A k t u ā l i e    p a s ā k u m i
  2023./2024.mācību gads

Teicamnieks 2024. Olimpiāžu un konkursu uzvarētāju apbalvošanas pasākums.

Rīgas 21.vidusskolas sporta svētki kopā ar bērnu sporta klubu “Sharky”. lasīt vairāk>>>

Bērnu hokeja klubs "ICE Academy" novadīja Rīgas 21.viusskolas 1.klašu skolēniem iepazīšanās nodarbību par hokeju.

"ICE Academy" ir hokeja attīstības projekts, kurš tika dibināts2017. gadā ar mērķi veicināt hokeja attīstību Latvijā. lasīt vairāk>>>

4.maijā - Baltā galdauta svētki. Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena.

3.maijā Rīgas 21. vidusskolas 2.b klase svinēja Baltā galdauta svētkus. Sagaidot 4. maiju, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, skolēni un klašu audzinātāja pulcējās pie kopīga svētku galda. Kopā tika pārrunātas ar Latvijas neatkarības atgūšanas svētkiem saistītas tēmas. Arī bija svētku mielasts, jo kas gan ir svētki bez svētku maltītes!

Lai visiem jauki baltā galdauta svētki. Daudz laimes mūsu zemei, Latvijai!

Konkurss "Esi inovatīvs"

Apsveicam!

Artemijs Smelovs ieguva 1.vietu. Poļina Jegorenkova, Aleksandrs Deinis šajā konkursā ieguva Atzinību.

#KONKURSS “Mana veselīgā ēdienkarte” – aizraujoša iespēja 1. - 4. klasēm izpaust savu radošumu un zināšanas par veselīgu uzturu! Skatīt šeit >>> un šeit >>>

Rīgas 66. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi piedalījās pasākumā "Viena diena skolā" Skatīt šeit >>>

23.02.2024.Rīgas 21.vidusskolā viesojās Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs. Viņš interesanti izstāstīja vidusskolēniem par iespējām mācīties un strādāt ES pēc skolas absolvēšanas, kā arī atbildēja uz skolēnu interesējošajiem jautājumiem un padalījās savā pieredzē. Mīļš paldies Jums, Ijabs Ivars! Un gaidām ciemos atkal!

Mēs lepojamies!

Rīgas 21. vidusskolas 11. klases skolniece Sofija Policāne " 2023. gada skolēns!"

Godina labākos Rīgas skolēnus >>>

Brainring

7.–11. klašu ietvaros notika intelektuālais turnīrs "dabaszinības nedēļas" ietvaros. Tēma, kas bija veltīta "Brainring", bija par veselīgu dzīvesveidu. Brainring mērķis bija pārbaudīt bērnu zināšanas visās precīzajās zinātnēs šajā tēmā. Šogad rezultāti pārsniedza mūsu cerības. Skolēni parādīja savu izglītību un darbu nestandarta situācijā ļoti labā līmenī!

2023. gada 1.decembrī Rīgas 21.vidusskolas skolēni piedalījās Rīgas skolēnu līdzdalības forumā.

2023. gada 23. novembrī Rīgas 21.vidusskolas skolēni piedalījās Bērnu un jauniešu diskusijā “Kādu es vēlos Rīgas vēsturisko centru nākotnē”.

Loģikas spēle “Riga Puzzle Day”

Mūsu skolas 11.klases meiteņu komanda veiksmīgi piedalījās Loģikas spēlē “Riga Puzzle Day”, kura notika 2.novembrī Rīgas Tehniskajā universitātē.

Galvēnas atziņas latviešu tautas pasakās

Ekskursiju diena " Veselīgs dzīvesveids"

  2022./2023.mācību gads

Skolēnu radošo darbu izstāde

Darbi tika radīti dažādās tehnikās - šūti, adīti, pērļoti, izšūti. Pārsteidzoši darbi zēniem, ar lielu pacietību pērļoja rokassprādzes. Milzīgs paldies izglītojamajiem par skaistajiem darbiem!

Atvērto durvju diena.Laipni gaidīti!

PoP up izstāde un Prāta spēles EP Vēstnieku skolas projekta ietvaros

31.martā Rīgas 21.vidusskolā notika PoP up izstāde un Prāta spēles EP Vēstnieku skolas projekta ietvaros. Piedalījās 7.kl.-11.kl. skolēni. Izstādes laikā skolēni veidoja eksponātus, saistītus ar ES tematiku, no tām lietām kas viņiem bija somās tajā dienā. Prāta spēles gaitā skolēni atbildēja uz vairākiem jautājumiem par Eiropu, Eiropas savienību un Eirozonu. Spēles beigās skolēni varēja redzēt savus rezultātus uz ekrāna un novērtēt citu skolēnu rezultātus. Mīļš paldies par to ES mājas darbiniekiem!

Pieredzes apmaiņas brauciens

31. martā Rīgas 21.viduskolas 12.klases skolēni devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Olaines 1. viduskolu. Tika organizēta apvienotā mācību stunda padziļinātajā kursā Dizains un tehnoloģijas II ar vienu no Olaines 1.vidusskolas 12. klasēm. Stundas gaitā skolēni sadalījās komandās un mācījās definēt dizaina izaicinājumu un attīstīt to. Skolotāji dalījās pieredzē jaunā mācību satura mācīšanā, projektu darba izstrādē.

"Pavasaris latviešu dzejā"

"Saprātīgs ūdens patēriņš"

2023.gada 1.martā 10.klases skolēni nolasīja lekciju 5.klasei par tēmu "Saprātīgs ūdens patēriņš". Mūsdienās aktuālāks ir kļuvis jautājums par saprātīgu ūdens patēriņu, saldūdens krājumi ir ierobežoti. Tā kā tēma ir aktuāla, nepieciešams, lai mūsdienu skolēni sāktu saprātīgāk rīkoties ar saldūdens krājumiem, kā arī domātu, kā mēs varam palielināt saldūdens daudzumu uz planētas.

Skolas aerobikas festivāls 2023

Mēs atbalstām Ukrainu!

SILTO DŽEMPERU DIENA 2023

9.februārī, Rīgas 21.vidusskolas skolēni svinēja visu iemīļoto "Silto džemperu dienu". Šajā dienā Vides izglītības fonds aicina Latvijas skolas, uzņēmumus un citas organizācijas piedalīties ikgadējā akcijā “Silto džemperu diena”. Akcijas mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus. Silto džemperu dienā tradicionāli telpās tiek nedaudz samazināta temperatūra, un visi ir aicināti uzvilkt siltāku džemperi, šādi arī simboliskā veidā apliecinot atbalstu iniciatīvai. Latvijā “Silto džemperu diena” Ekoskolās un citās sadarbības organizācijās notiek jau septīto gadu.

Rīgas 21. vidusskolas vēstures muzejs 2023. gadā svin 10 gadu jubileju! Skatīt šeit>>>

Rīgas vidusskolas vēsture 1963.-2023.gadi. Skatīt šeit>>>

Rīgas 21. vidusskolas tradīcijas

2023. gadā Rīgas 21. vidusskola svinēs 60 gadu jubileju. Jubilejas svinības sākās ar Jaungada balli, kas notika 2022. gada 23. decembrī. Balles viesi un dalībnieki iegrima 60. gadu atmosfērā, dejoja 80. gadu dejas, iepazinās ar skolas sasniegumiem 60 gadu garumā. Balles dalībniekiem tika dots uzdevums pētīt skolas vēsturi katru desmit gadu garumā, un izdejot tā laika modernāko deju. Stāstu par skolas vēsturi papildināja prezentācija ar retām fotogrāfijām par skolas celtniecību, stundām un skolotājām, kuras agrāk strādāja skolā. Visus deju numurus pavadīja skatītāju aplausi. Skatītāji pateicās par sava veida laika mašīnu, kas palīdzēja atgriezties bērnībā. Balle beigusies, bet jubilejas svinības skolā turpināsies visa gada garumā.

Rīgas 21.vidusskolas Jaungada balle

Ziemassvētki 1.-3.klasēm

Rīgas 21. vidusskolas tradīcijas

Svinēt Valsts svētkus ar ziediem, dziesmām un dzejoļiem ir svarīga Rīgas 21. vidusskolas tradīcija. Svētku laikā skolēni dzied iemīļotās latviešu dziesmas un deklamē latviešu autoru dzeju. Svinīgajā koncertā skanēja skaistākie vārdi mūsu zemei, tika deklamēta dzeja un skanēja tautasdziesmas. 2022. gada 17. novembra rītā skolēni un pedagogi pulcējās pie skolas ēkas, lai veidotu ziedu un sveču kompozīciju Latvijas kartes formā. 2022. gadā skolā dzima jauna tradīcija - sveču liešana. Idejas autors - mājturības un tehnoloģiju skolotājs A. Ivanovs, kurš noskatījās Latvijas televīzijā reportāžu par ierakumu sveču veidošanu un nolēma organizēt meistarklases Valsts svētku laikā. Šīs akcijas laikā skolēniem un apkārtnes iedzīvotājiem bija iespēja darināt produktu, ko var veidot no otrreizējās pārstrādes materiāliem. Akcijas laikā tika izgatavotas un nosūtītas uz Ukrainu 1000 sveces. Akciju atbalstīja biedrība “Tavi draugi”, kura atbild par sveču aizsūtīšanu un piegādi Ukrainai, “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” un SIA “Nekustamie īpašumi”, kas palīdzēja organizēt sveču savākšanu no Prezidenta pils pēc Lāčplēša dienas svinīgā pasākuma. Ar šo akciju Skolā audzina skolēnu pilsonisko līdzdalību un lepnumu par savu valsti.

3.a klase muzejā "Naudas pasaule

Skolēnu radošo darbu izstāde

Latvijas valsts svētku pasākumi Rīgas 21.vidusskolā

Svinot Latvijas Republikas 104. gadadienu, Rīgas 21.vidusskolā norisinājās daudzi pasākumi. Sākot no 07.11.2022. organizēta labdarības akcija “Par mieru”, kuras gaitā skolas izglītojamie, darbinieki un vecāki piedalījās sveču liešanā.

11. un 18.novembrī tika organizētas sveču liešanas meistarklases apkārtnes iedzīvotājiem. Akciju atbalstīja biedrība “Tavi draugi”, kura atbild par sveču aizsūtīšanu un piegādi Ukrainai, “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” un SIA “Nekustamie īpašumi”, kas palīdzēja organizēt sveču savākšanu no Prezidenta pils pēc Lāčplēša dienas svinīgā pasākuma.

Skolā tika organizēti pasākumi, kuri veltīti Valsts svētkiem. Skanēja koncerti, bija skatāmas tematiskās izstādes un kino, notika sporta sacensības, novadītas klases stundas. 17.novembrī - ikvienu priecēja izveidotā pie skolas galvenās ieejas Latvijas karte un īpaši - dzīvā uguns.

11.11. un 17.11.2022.- sveču liešanas meistarklases apkārtnes iedzīvotājiem labdarības akcija “Par mieru” ietvaros.

11.11-17.11.2022. Klases stundu pasākumi veltīti Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas 104. gadadienai.

11.11.-16.11.2022. Lāčplēša dienai veltītās sporta sacensības.

Latvijas Republikas 104. gadadienai veltītās izstādes.

Rīgas 21.vidusskolas skolēnu darbu izstāde Kara muzejā.

12.11.2022. Sveču savākšana no Prezidenta pils pēc Lāčplēša dienas svinīgā pasākuma.

15.11.-17.11.2022. Dziesmu, dzejoļu dienas.

16.11.2022. Svētku koncerts “Latvijas Republikas 104. dzimšanas diena!”

17.11.2022. Pie skolas galvenās ieejas Latvijas karte un dzīvā uguns.
Sveču liešanas un plakātu izstāde sadarbībā ar biedrību “Mani draugi” un Latvijas kara muzeju.

Pasākumu plāns>>>

Drošības padomi dodoties uz skolu>>>

Fotoizstāde...IESPAIDI...>>>

Latvijas daba ir brīnišķīga!

Brīvdienās es dodos pārgājienos mežos, purvos. Staigājam pa ceļiem, taciņām un bezceļiem. Pārgājienos parasti eju vēsajā gadalaikā. Nav slikti laika apstākļui, ir tikai nepiemērots apģērbs. Karstās vasaras dienās patīkamāk ir sēdēt laivā, ļaut lai upe nes garām ūdensrozēm, klintīm, zaļām pļavām. Vasarā iesaku braukt ar SUP.

Fotogrāfijās ir iespaidi no:

 • Cenas tīreļa laipu taka;
 • Cecīļu dabas taka;
 • Lielupes baltā kāpa;
 • Daugava pie Liepkalniem ar kuģi “Vikings”;
 • Garezeri un ejot apkārt Ummis ezeram Lilastē;
 • Laivojot Iecava-Lielupe-pilsētas kanāls-Driksna-Vircava.

Tiekamies dabas takās!

Rīgas 21.vidusskolas sociālais pedagogs Gunta Andersone

LATVIJAS SKOLU REITINGS 2022

  2021./2022.mācību gads

Dargie Rīgas 21.vidusskolas skolēni, vecāki, pedagogi un visi darbinieki! Sveicu Jūs, sakoties jaunajam - 2021./2022.- mācību gadam!

Mēra uzruna Rīgas 21.vidusskolai

Patiesā cieņā,

Mārtiņš Staķis, Rīgas domes priekšsēdētājs

Paldies radošiem skolotājiem un centīgiem skolniekiem par ieguldīto darbu! Nebija viegli, bet mēs to sasniedzām.

LATVIJAS SKOLU REITINGS 2021

„Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai skolā”

Šogad pirmo reizi Rīgas 21.vidusskola ir saņēmusi atbalstu Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra projektu konkursā „Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai skolā”, lai īstenotu savu projektu “Atgriezeniskā saite mācību stundā kā skolēnu mācību sasniegumu vērtēšanas sastāvdaļa”. Projekta mērķis ir iemācīt skolotājus regulāri organizēt stundā atgriezenisko saiti tā, lai, izmantojot snieguma līmeņu aprakstus, skolēni varētu pārliecināties par sasniegto rezultātu.

Informācija par aktivitātēm 1.semestrī >>>

Cienījamie bērni, vecāki un mūsu skolas darbinieki!

Lūdzam Jūs dalīties ar jūsu sirds siltumu.

Šogad mēs savācam pavasara dāvanas iedzīvotājiem pansionāta “Kalupe” Latgalē. Filiālē īsteno valsts politiku ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas jomā attiecībā uz personām ar garīgās attīstības traucējumiem cilvēkiem no 18 gadu vecuma.
 • Šokolādes konfektes un šokolāde, cepumi un saldumi, tēja paciņās un šķīstošā kafija un t.t.
 • Personīgas higiēnas preces;
 • Kokvilnas zeķes, krekli;
 • Žurnāli, galda spēles, puzzles, krāsainie zīmuļi, akvareļa un guaša krāsas, zīmēšanas albumus un krāsojamas albumus.

Dāvanas varat atstāt skolas foajē līdz 30.04.22.

Dalīsimies ar laimi, mīlestību un siltumu!

Iniciatīvas grupa

Rīgas 21.vidusskolas 5.klase iesaistās pavasara meža darbos!

Pateicoties A/S “Latvijas meži”un Cūkmena dāvanai – skābekļa pakai - Rīgas 21.vidusskolas 5.klases skolēni aprīlī iesējā 9 priedes, lai vairotu skābekli! Pēc mēneša parādīsies pirmie asni, skolēni tos pārstādīs podos un jau nākamā gada pavasarī 9 priedes būs gatavas augšanai īstajā mežā!

Savukārt martā skolēni piedalījās A/S “Rīgas Meži” vides izglītības programmas "Zaļā klase" nodarbībā, kur ar lielu prieku, interesi un aizrautību izveidoja 14 jaunus putnu būrīšus, kurus izvietoja Kronvalda parkā. Mēs par tīru, sakoptu un zaļu vidi!

Dabaszinības stunda “Kāpēc notiek kustība”

Skolēniem bija praktiskais darbs. Organizētas sacensības starp 2.a klases skolēniem.

IZSTĀDE "Bērni" spēle kubus"

Rudenī mūsu skolā notika matemātikas priekšmētu nedēļa "Skaitļu pasaule". Nedēļas ietvāros 12.klases skolēni sagatavoja izstādi "'Bērni' spēle kubus"

“YOUNG INNOVATORS”

Informācija par "Rīgas 21. vidusskola piedalās starptautiskajā pilotprogrammā “Young Innovators” ir publicēta e-skolā.

Kā arī ir iespējams apskatīt šeit

Paldies pedagogiem Karinai Kalerijai Kostrjukovai un Allai Zaharovai

APSVEICAM!

Apsveicam Karinu Kaleriju Kostrjukovu ar Rīgas pilsētas pašvaldības balvas “Zeltas pildspalvas” iegūšanu nominācijā “Par radošumu un inovācijām izglītības procesā”.

Skola izsaka pedagogam atzinību par ieguldījumu skolēnu mācību un audzināšanas darbā, par veiksmīgu inovatīvā darba pieredzes pārnesi un pedagoga profesijas prestiža stiprināšanu un atpazīstamību sabiedrībā.

Sirsnīgs Paldies visiem Rīgas 21.vidusskolas skolēniem, vecākiem un skolotājiem par ziedojumiem mūsu ķepaiņiem! Pirmdien, 18.10.2021., visi ziedojumi tika nogādāti dzīvnieku patversmē "Ķepu ķepā".

Kopā mēs varam!!!

Ekopadomes vārdā, Karina Kalerija Kostrjukova

RUDENS IZSTĀDE "RUDENS BUĶETE"

Oktobra sākumā mūsu skolā notiek tradicionālā rudens izstāde “Rudens buķete”. Izstādes tapšanas procesā piedalījās visi mūsu skolas sākumskolas skolēni un viņu vecāki. Visi darbiņi tika veikti no dabas materiāliem.

STUNDA "VĒJU SPĒLĒS"

2.a un 2.b klasei notika integrēta stunda (dabaszinības + dizains un tehnoloģijas). Stundas temats bija '' Vēju spēlēs ''. Mūsu uzdevums bija izpētīt vairākus gaisa pūķa variantus, izvēlieties vienu no tiem un pagatavot! Pēc stundām paši veicam izmēģinājuma lidojumus.


  2020./2021.mācību gads

Olimpiskā diena 2021 - 21.maijā

Olimpiskā diena 2021 tiek rīkota, godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Latvijas Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu.

Devīze - “Mēs esam #sportiņā!”

Rīgas 21.vidusskolas skolēni piedalījās “Olimpiskajā dienā 2021” un kopā ar visu Latviju izpildīja rīta vingrojumus!

«Ceļojums kosmosā»

1.a un 1.b klasei notika integrēta stunda (dabaszinības + dizains un tehnoloģijas).

Stundas temats bija «Ceļojums kosmosā».

Rīgas 21.vidusskolas pedagogu radošo darbu izstāde attālināto mācību laikā

Paldies par piedalīšanos:

Irina Lavrova, Ņina Hotkeviča, Tatjana Blohina, Tatjana Vaļejeva, Jeļena Petrova, Karina Kalerija Kostrjukova, Alisa Cvetkova, Irina Striževska, Oksana Daņiļenko, Oksana Sokolova.

Izstāde "Spītējot-vecāki..."

Mūsu 1.-8.klašu skolēnu talantīgo vecāku radošo darbu izstāde attālināto mācību laikā.

Paldies par piedalīšanos:

Jeļena Vasarovska, Irēna Rešetnikova, Olga Žuļkina, Natālija Loiko-Alijeva, Aļona Kima, Ludmila Jakušova, Svetlana Maskaļunas-Jodzevičas, Olga Mihalovska, Līna Malahova, Inga Caune, Alla Šveinika, Jeļena Petrova un Mihails Petrovs, Natālija Zasjadko, Viktorija Presņakova, Svetlana Deņisova.

Silto džemperu dienā

Rīgas 21.vidusskolas skolēni 9.februārī piedalījās “Silto džemperu dienā” klimata pārmaiņu mazināšanas akcijā.

Saudzēsim mūsu klimatu kopā!

Vai tev garšo biezputra?

Mums garšo!

Kamēr Rīgas 21. vidusskolas pirmklasnieki mācas attālināti, viņiem nepietiek garšīgo skolas brokastu.

Šonedēļ mazākumtautību valodas ietvaros skolēni paskatījās filmu par biezputrām un izvēlējās vismīļāko sev putru.

Uzdevums bija pamēģināt pagatavot biezputru un apēst to. Visiem izdevās!

vairāk >>>


Izstāde "Spītējot..."

Darbu autori ir mūsu skolēni: Sabīne Biseniece 1.a; Violetta Rassylnykh 1.a; Aleksandrs Baktinovs 1.b; Anastasija Koroļova 1.b; Anastasija Suhomlina 1.b; Anna Malnača 1.b; Liana Orlova 1.b; Matvejs Koļesnikovs 1. b; Gordejs Zasjadko 3.a; Sabrina Keneciuse 3.b; Margarita Hiļko 3.b; Iļja Stahovskis 4.a; Darja Maskaļune-Jodzeviča 4.a; Miroslava Dubanova 4.a; Alisa Nika Šveinika 4.a; Uliyana Aleksandra Zykova7.a; Maksims Ivanovs 7.a; Milan Jogis 7.a; Ilja Tutovs 7.a; Kristiāna Kupča 7.b; Ksenija Skorodumova 7.b; Artemijs Zasjadko 7.b; Vaļērija Parhimoviča 7.b; Sofija Romanovska 8.a; Stepans Koreckis 8.b.


Rīgas 21.vidusskola 2020./2021.mācību gadā piedalās projektā “Debašu Līderu skola”

Debašu līderu skola ir izglītojošs projekts skolēniem, kas ļauj apgūt ne tikai dažādas debatēm nepieciešamās zināšanas (argumentāciju, publisko runu, ievadu politikā), bet arī kritiskās domāšanas un mediju pratības prasmes, kas nepieciešamas ikvienam, bet īpaši jau topošajiem Latvijas līderiem.

Visas nodarbības norisinās angļu valodā, kas dod iespēju praktizēt apgūto svešvalodu un uzlabot arī sekmes mācībās.

British Council pārstāvniecība Latvijā jau ceturto gadu sadarbojas ar organizāciju “QUO Tu domā?”, atbalstot ne tikai Debašu līderu skolas nodarbības mācību gada garumā (nodarbības notiek reizi mēnesī – brīvdienās), bet arī vasaras nometni jauniešiem, kā arī citas aktivitātes, kur jaunieši var pārbaudīt un praktizēt savas iegūtās zināšanas.

https://www.britishcouncil.lv/programmas/izglitibas-joma/projekts-debasu-lideru-skola

Mūsu skolas grupas vadītāja – direktores vietniece un angļu valodas skolotāja Alla Zaharova.

Grupas dalībnieces: 12.b klases skolnieces Jekaterina Borisova, Polina Praisa, Dana Šoloma, Inna Zaharova.

2020.gada 28. novembrī A. Zaharova piedalījās tiešsaistes seminārā, kuru rīkoja “Debašu Līderu skola”.

Vairāk par to https://www.facebook.com/100001512601863/videos/3689257964467921/

Semināros piedalās uzaicinātie lektori no Latvijas un no citām valstīm. Lekciju laikā ir iespēja komunicēt ar lektoriem, pildot uzdevumus un arī uzdodot jautājumus.

Decembrī viens no projekta mentoriem Kristofers novadīja mūsu skolas grupai semināru “How to think about motions during prep time?”

2020. gada 19.decembrī A.Zaharova un P.Praisa piedalījās “Debašu Līderu skolas” seminārā:

https://www.facebook.com/100001512601863/videos/3744713448922372/

Semināra 2.daļā skolēni strādāja atsevišķi no skolotājiem. Lekcijas bija interesantas un informatīvas.

Projekta vadītāji un mentori dalās ar informāciju Facebook grupā, kā arī oktobrī skola saņēma mācību materiālu – grāmatas latviešu, angļu un krievu valodā un spēli “Populist” (angļu valodā). Mācību materiālus var izmantot dažādos mācību priekšmetos, gatavojot skolēnus debatēm, attīstot viņu spējas pareizi argumentēt un kritiski domāt.


4.-14.decembrī Rīgas 21. vidusskolā notika radošo darbu pasākums ‘’Ziemassvētki’’

tālāk var iepazīties šeit>>>


Rīgas 21.vidusskolas 4.a klase iesaistījās Pasaules lielākajā mācību stundā

2020. gada rudenī kārtējo reizi norisinājās akcija “Pasaules lielākā mācību stunda”, kas vienoja skolotājus un skolēnus no visas pasaules.

Šogad vienotās stundas tēma bija “Pandēmija kā portāls no pagātnes uz nākotni”.

tālāk var iepazīties šeit >>>

Skolā- Labklājības ministrijas projekts "Dinamiskā pauze" 1.-4.klasēm. Norises laiks-26.novembrī 2020.Integrētā mācību stunda "Es saku NĒ plastmasai!" 4a klasē

 • Iepazināmies ar plastmasas negatīvo ietekmi uz ekoloģiju un problēmas risinājuma veidiem.
 • Uzzinājām, kādu profesiju pārstāvji strādā ražotnēs.
 • Noskaidrojām, kādi ir ražošanas etapi, materiāli, iekārtas.
 • Izveidojām ekotraukus no Latvijā ražotiem dažāda veida putraimiem!
 • Vizualizējām savu izgudroto ekozīmi!


  Integrētā mācību stunda (dabaszinības, latviešu valoda un vizuālā māksla)

  “Dzīvnieku attīstība un Latvijas dzīvnieki dabas ainavās”, kas notika ārpus skolas vides - Rīgas Zooloģiskajā dārzā.  24.10.2019. aizvadīts Rīgas 21.vidusskolas pedagogu seminārs
  “Kompetenču pieeja mācību saturā”. .

  Sadarbība piedaloties EP vēstnieku skolas un Ekoskolas projektos.
    Ķ ī p s a l a s    k o n t r a s t i
    


         23.10.2019. mūsu skolas pedagogi piedalījās izglītojošā ekskursijā „Ķīpsalas kontrasti”.

  Brīnišķīgi Ķīpsalas skati, kapteiņu un strādnieku mājas, māja ar Austrālijas ķenguru, 18 – 21 gs. arhitektūra utt.
  Ķīpsala - vieta, kur var apbrīnot tās skaistumu un kontrastus.

  Skolotāji pēc ekskursijas bija ļoti priecīgi un gandarīti par redzēto, dzirdēto. Lieliska ekskursija ar pievienoto vērtību ikkatram.

Zvanu saraksts

STUNDA LAIKS
1. stundano 8:10 līdz 8:50
2. stundano 8:55 līdz 9:35
3. stundano 9:45 līdz 10:25
1.-4.kl. pusdienas 15 min.
4. stundano 10:40 līdz 11:20
5.-8.kl. pusdienas 30 min.
5. stundano 11:50 līdz 12:30
9.-12.kl. pusdienas 15 min.
6. stundano 12:45 līdz 13:25
plkst.13.10 - PDG launags 10 min.
7. stundano 13:35 līdz 14:15
8. stundano 14:20 līdz 15:00
9. stundano 15:05 līdz 15:45
10. stundano 15:50 līdz 16:30

Skolas informācijas sistēma

Valsts izglītības satura centrs

Skola 2030

uzdevumi.lv

Mācību mākonis

Programmēšanas apguves programma vispārizglītojošās skolās Latvijā

Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs

Atgriezeniskā saite, kas ved uz rīcību

Atgriezeniskā saite, kas ved uz rīcību

eParaksta uzskates materiāli
        Aktualitātes         Skola šodien         Mācību process         Projekti         Interešu izglītība         Par skolu